TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36706469
DIČ: 2022277367
IČ DPH: SK2022277367
Robotnícka 1, Martin

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Robotnícka 1, Martin Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 2. 12. 2006
DPH: Platiteľ DPH od 4. 12. 2006
Spisová značka: Sro/18316/L
Predmet podnikania (výber): výroba, montáž a predaj aplikácií regálových systémov; sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Olivier Langrand od 23. 11. 2013
    konateľ
  • Trilogiq SA od 28. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o. v roku 2026 sa prepadla zo zisku do straty 3,5 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 718,2 tis. €.

718,2 tis. €
Tržby
3,5 tis. €
Strata
981,4 tis. €
Celkové výnosy
677,1 tis. €
Aktíva
511,0 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
32,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 6,6 tis., 2023 4,7 tis., 2024 126,4 tis., 2025 46,8 tis., 2026 −3,5 tis.20226,6 tis.20234,7 tis.2024126,4 tis.202546,8 tis.2026−3,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 1,1 mil., 2023 915,3 tis., 2024 1,7 mil., 2025 885,7 tis., 2026 718,2 tis.20221,1 mil.2023915,3 tis.20241,7 mil.2025885,7 tis.2026718,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 1,2 mil., 2026 981,4 tis.2022–2023–2024–20251,2 mil.2026981,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 13,2 tis., 2026 3,8 tis.2022–2023–2024–202513,2 tis.20263,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 718,2 tis. € -3,5 tis. €
2025 885,7 tis. € 46,8 tis. €
2024 1,7 mil. € 126,4 tis. €
2023 915,3 tis. € 4,7 tis. €
2022 1,1 mil. € 6,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok10,7 tis. €
  • Zásoby271,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky199,8 tis. €
  • Finančné účty187,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov492,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,5 tis. €
  • Rezervy19,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky465 €
  • Krátkodobé záväzky146,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o. tržby 718,2 tis. €.

Je firma TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o. vykázala stratu 3,5 tis. €.

Je TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o. sídli?

TRILOGIQ SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Robotnícka 1, Martin, 036 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026