Cx Invest s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36705896
DIČ: 2022280293
IČ DPH: SK2022280293
E. Urxa 287/14, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: E. Urxa 287/14, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 2. 12. 2006
Základné imanie: 6,7 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2007
Spisová značka: Sro/18041/P
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Török od 2. 12. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cx Invest s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 45,2 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 71,9 tis. €.

71,9 tis. €
Tržby
45,2 tis. €
Zisk
103,3 tis. €
Aktíva
83,4 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 61,9 tis., 2022 53,2 tis., 2023 65,3 tis., 2024 57,1 tis., 2025 45,2 tis.202161,9 tis.202253,2 tis.202365,3 tis.202457,1 tis.202545,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 120,0 tis., 2022 109,3 tis., 2023 110,6 tis., 2024 110,8 tis., 2025 71,9 tis.2021120,0 tis.2022109,3 tis.2023110,6 tis.2024110,8 tis.202571,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 71,9 tis. € 45,2 tis. €
2024 110,8 tis. € 57,1 tis. €
2023 110,6 tis. € 65,3 tis. €
2022 109,3 tis. € 53,2 tis. €
2021 120,0 tis. € 61,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie83,4 tis. €
  • Záväzky19,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cx Invest s. r. o. v konkurze?

Cx Invest s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cx Invest s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cx Invest s. r. o. tržby 71,9 tis. €.

Je firma Cx Invest s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cx Invest s. r. o. dosiahla zisk 45,2 tis. €.

Je Cx Invest s. r. o. platiteľom DPH?

Cx Invest s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cx Invest s. r. o. sídli?

Cx Invest s. r. o. má sídlo na adrese E. Urxa 287/14, Vranov nad Topľou, 093 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026