SAN MARCO SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36703095
DIČ: 2022280678
IČ DPH: SK2022280678
Nová 9189/3A, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová 9189/3A, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 28. 11. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2007
Spisová značka: Sro/19258/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Klaudia Ranušová od 28. 11. 2006
    konateľspoločník
  • Roman Ranuša od 28. 11. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SAN MARCO SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 19,4 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 448,1 tis. €.

448,1 tis. €
Tržby
19,4 tis. €
Zisk
448,4 tis. €
Celkové výnosy
284,3 tis. €
Aktíva
187,5 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
32,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,5 tis., 2022 42,8 tis., 2023 2,6 tis., 2024 18,8 tis., 2025 19,4 tis.202138,5 tis.202242,8 tis.20232,6 tis.202418,8 tis.202519,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 384,3 tis., 2022 382,2 tis., 2023 374,9 tis., 2024 444,2 tis., 2025 448,1 tis.2021384,3 tis.2022382,2 tis.2023374,9 tis.2024444,2 tis.2025448,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 448,1 tis. € 19,4 tis. €
2024 444,2 tis. € 18,8 tis. €
2023 374,9 tis. € 2,6 tis. €
2022 382,2 tis. € 42,8 tis. €
2021 384,3 tis. € 38,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok151,4 tis. €
  • Zásoby55,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,1 tis. €
  • Finančné účty67,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku11,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov150,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky74,1 tis. €
  • Bankové úvery21,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SAN MARCO SK s.r.o. v konkurze?

SAN MARCO SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SAN MARCO SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SAN MARCO SK s.r.o. tržby 448,1 tis. €.

Je firma SAN MARCO SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SAN MARCO SK s.r.o. dosiahla zisk 19,4 tis. €.

Je SAN MARCO SK s.r.o. platiteľom DPH?

SAN MARCO SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SAN MARCO SK s.r.o. sídli?

SAN MARCO SK s.r.o. má sídlo na adrese Nová 9189/3A, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026