U starostlivého medvedíka s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36699713
DIČ: 2022276157
Zuzany Chalupovej 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zuzany Chalupovej 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 17. 11. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/96021/B
Predmet podnikania (výber): nákup a predaj kancelárskej a výpočtovej techniky; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Peter Trajanov od 17. 11. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť U starostlivého medvedíka s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 52 % na 22,7 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 161,5 tis. €.

161,5 tis. €
Tržby
22,7 tis. €
Zisk
162,3 tis. €
Celkové výnosy
323,2 tis. €
Aktíva
206,5 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť
45,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 7,3 tis., 2023 20,6 tis., 2024 47,0 tis., 2025 22,7 tis.20215,8 tis.20227,3 tis.202320,6 tis.202447,0 tis.202522,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 122,0 tis., 2022 125,4 tis., 2023 135,7 tis., 2024 165,3 tis., 2025 161,5 tis.2021122,0 tis.2022125,4 tis.2023135,7 tis.2024165,3 tis.2025161,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 161,5 tis. € 22,7 tis. €
2024 165,3 tis. € 47,0 tis. €
2023 135,7 tis. € 20,6 tis. €
2022 125,4 tis. € 7,3 tis. €
2021 122,0 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok112,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky195,5 tis. €
  • Finančné účty15,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov173,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,7 tis. €
  • Rezervy1,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky52,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky54,6 tis. €
  • Bankové úvery8,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma U starostlivého medvedíka s.r.o. v konkurze?

U starostlivého medvedíka s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma U starostlivého medvedíka s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala U starostlivého medvedíka s.r.o. tržby 161,5 tis. €.

Je firma U starostlivého medvedíka s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 U starostlivého medvedíka s.r.o. dosiahla zisk 22,7 tis. €.

Kde firma U starostlivého medvedíka s.r.o. sídli?

U starostlivého medvedíka s.r.o. má sídlo na adrese Zuzany Chalupovej 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026