CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36697168
DIČ: 2022283835
IČ DPH: SK2022283835
Laurinská 18, Bratislava-Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Laurinská 18, Bratislava-Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 11. 11. 2006
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 1. 2018
Spisová značka: Sro/106797/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných ako základných služieb spojených s prená…; prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov s poskytovaním iných ako základných služieb spojených s prenájmom; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Šimo od 1. 7. 2022
    konateľ
  • Peter Janko od 25. 3. 2024
    konateľ
  • Remon Vos od 15. 6. 2026
    konateľ
  • CTP CEE Sub Holding, spol. s r.o. od 23. 1. 2021
    spoločník
  • Ctp Property B.V. od 3. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 176,2 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 634,0 tis. €.

634,0 tis. €
Tržby
176,2 tis. €
Zisk
665,0 tis. €
Celkové výnosy
5,6 mil. €
Aktíva
2,1 mil. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
88,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 201,9 tis., 2022 214,6 tis., 2023 217,3 tis., 2024 181,2 tis., 2025 176,2 tis.2021201,9 tis.2022214,6 tis.2023217,3 tis.2024181,2 tis.2025176,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 606,2 tis., 2022 598,2 tis., 2023 607,4 tis., 2024 616,9 tis., 2025 634,0 tis.2021606,2 tis.2022598,2 tis.2023607,4 tis.2024616,9 tis.2025634,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 634,0 tis. € 176,2 tis. €
2024 616,9 tis. € 181,2 tis. €
2023 607,4 tis. € 217,3 tis. €
2022 598,2 tis. € 214,6 tis. €
2021 606,2 tis. € 201,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,3 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky567 €
  • Krátkodobé pohľadávky2,0 tis. €
  • Finančné účty204,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie76,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Kapitálové fondy1,0 mil. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov898,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie176,2 tis. €
  • Rezervy2,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,4 mil. €
  • Krátkodobé záväzky87,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie53,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o. v konkurze?

CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o. tržby 634,0 tis. €.

Je firma CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o. dosiahla zisk 176,2 tis. €.

Je CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o. platiteľom DPH?

CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o. sídli?

CTPark Krásno nad Kysucou, spol. s r.o. má sídlo na adrese Laurinská 18, Bratislava-Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026