VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36692476
DIČ: 2022270063
IČ DPH: SK2022270063
Mostná 2937/56, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mostná 2937/56, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 28. 10. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 12. 2006
Spisová značka: Sro/18859/N
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb; vypracovanie dokumentácie a projektu technického, technologického a energetického vybavenia týchto stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dr. Heinz Fischer od 2. 7. 2007
    konateľspoločník
  • Ing. Ivan Vachut od 28. 10. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 39,4 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 3,6 mil. €.

3,6 mil. €
Tržby
39,4 tis. €
Zisk
3,8 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
367,9 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
11,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −47,9 tis., 2022 79,7 tis., 2023 18,3 tis., 2024 33,7 tis., 2025 39,4 tis.2021−47,9 tis.202279,7 tis.202318,3 tis.202433,7 tis.202539,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 mil., 2022 2,6 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,4 mil., 2025 3,6 mil.20212,5 mil.20222,6 mil.20232,0 mil.20242,4 mil.20253,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,6 mil. € 39,4 tis. €
2024 2,4 mil. € 33,7 tis. €
2023 2,0 mil. € 18,3 tis. €
2022 2,6 mil. € 79,7 tis. €
2021 2,5 mil. € -47,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok5,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok192,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky208,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky499,7 tis. €
  • Finančné účty835,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku663 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov321,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie39,4 tis. €
  • Rezervy21,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky65,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery52,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o. v konkurze?

VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o. tržby 3,6 mil. €.

Je firma VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o. dosiahla zisk 39,4 tis. €.

Je VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o. platiteľom DPH?

VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o. sídli?

VACHUT stavebná spoločnosť, s.r.o. má sídlo na adrese Mostná 2937/56, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026