BARRACUDA MOVIE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36691798
DIČ: 2022270349
IČ DPH: SK2022270349
Lamačská cesta 37, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lamačská cesta 37, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 27. 10. 2006
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2012
Spisová značka: Sro/66255/B
Predmet podnikania (výber): personálne poradenstvo v rozsahu voľných živností; personálny management; personálna analýza a hodnotenie pracovníkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marianna Heinz od 27. 10. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BARRACUDA MOVIE s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 38 % na 260,2 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
260,2 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
979,3 tis. €
Aktíva
660,6 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
24,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 89,9 tis., 2022 195,3 tis., 2023 451,1 tis., 2024 188,6 tis., 2025 260,2 tis.202189,9 tis.2022195,3 tis.2023451,1 tis.2024188,6 tis.2025260,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 409,3 tis., 2022 659,1 tis., 2023 2,0 mil., 2024 2,2 mil., 2025 1,9 mil.2021409,3 tis.2022659,1 tis.20232,0 mil.20242,2 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € 260,2 tis. €
2024 2,2 mil. € 188,6 tis. €
2023 2,0 mil. € 451,1 tis. €
2022 659,1 tis. € 195,3 tis. €
2021 409,3 tis. € 89,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok294,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok74,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky77,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky240,8 tis. €
  • Finančné účty139,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie151,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku7,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov386,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie260,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky35,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky163,2 tis. €
  • Bankové úvery120,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BARRACUDA MOVIE s. r. o. v konkurze?

BARRACUDA MOVIE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BARRACUDA MOVIE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BARRACUDA MOVIE s. r. o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma BARRACUDA MOVIE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BARRACUDA MOVIE s. r. o. dosiahla zisk 260,2 tis. €.

Je BARRACUDA MOVIE s. r. o. platiteľom DPH?

BARRACUDA MOVIE s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BARRACUDA MOVIE s. r. o. sídli?

BARRACUDA MOVIE s. r. o. má sídlo na adrese Lamačská cesta 37, Bratislava, 841 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026