AUTOSERVIS NGN s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36691739
DIČ: 2022271856
IČ DPH: SK2022271856
Kostolná Gala 17, Holice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolná Gala 17, Holice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 31. 10. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 12. 2006
Spisová značka: Sro/19139/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) a za účelom jeho predaja iným prevádzkovat…; prevádzkovanie autoservisu - oprava cestných motorových vozidiel; požičovňa motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Navrátil od 31. 10. 2006
    konateľspoločník
  • Simona Navrátil od 12. 5. 2021
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTOSERVIS NGN s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu na 21,3 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 287,0 tis. €.

287,0 tis. €
Tržby
21,3 tis. €
Strata
289,4 tis. €
Celkové výnosy
338,7 tis. €
Aktíva
80,7 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
20,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 50,8 tis., 2022 9,6 tis., 2023 27,9 tis., 2024 −1,2 tis., 2025 −21,3 tis.202150,8 tis.20229,6 tis.202327,9 tis.2024−1,2 tis.2025−21,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 276,1 tis., 2022 278,7 tis., 2023 274,1 tis., 2024 299,1 tis., 2025 287,0 tis.2021276,1 tis.2022278,7 tis.2023274,1 tis.2024299,1 tis.2025287,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 287,0 tis. € -21,3 tis. €
2024 299,1 tis. € -1,2 tis. €
2023 274,1 tis. € 27,9 tis. €
2022 278,7 tis. € 9,6 tis. €
2021 276,1 tis. € 50,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok31,0 tis. €
  • Zásoby269,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky25,8 tis. €
  • Finančné účty10,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov94,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-21,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky255,3 tis. €
  • Bankové úvery2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTOSERVIS NGN s.r.o. v konkurze?

AUTOSERVIS NGN s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTOSERVIS NGN s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTOSERVIS NGN s.r.o. tržby 287,0 tis. €.

Je firma AUTOSERVIS NGN s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTOSERVIS NGN s.r.o. vykázala stratu 21,3 tis. €.

Je AUTOSERVIS NGN s.r.o. platiteľom DPH?

AUTOSERVIS NGN s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTOSERVIS NGN s.r.o. sídli?

AUTOSERVIS NGN s.r.o. má sídlo na adrese Kostolná Gala 17, Holice, 930 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026