Danubia Dental, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36689173
DIČ: 2022261197
IČ DPH: SK2022261197
Továrenská 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 20. 10. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2006
Spisová značka: Sro/42823/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb - obstarávateľská činnosť; obstarávateľská činnosť spojená so správou nehnuteľností; prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Juraj Babčan od 20. 10. 2006
    konateľspoločník
  • MUDr. Michal Alexejenko od 20. 10. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Danubia Dental, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 79 % na 7,5 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 292,7 tis. €.

292,7 tis. €
Tržby
7,5 tis. €
Zisk
294,0 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
112,7 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
66,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −35,9 tis., 2022 36,9 tis., 2023 53,6 tis., 2024 35,5 tis., 2025 7,5 tis.2021−35,9 tis.202236,9 tis.202353,6 tis.202435,5 tis.20257,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 283,0 tis., 2022 300,0 tis., 2023 330,1 tis., 2024 322,5 tis., 2025 292,7 tis.2021283,0 tis.2022300,0 tis.2023330,1 tis.2024322,5 tis.2025292,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 292,7 tis. € 7,5 tis. €
2024 322,5 tis. € 35,5 tis. €
2023 330,1 tis. € 53,6 tis. €
2022 300,0 tis. € 36,9 tis. €
2021 283,0 tis. € -35,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie112,7 tis. €
  • Záväzky1,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Danubia Dental, spol. s r.o. v konkurze?

Danubia Dental, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Danubia Dental, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Danubia Dental, spol. s r.o. tržby 292,7 tis. €.

Je firma Danubia Dental, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Danubia Dental, spol. s r.o. dosiahla zisk 7,5 tis. €.

Je Danubia Dental, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Danubia Dental, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Danubia Dental, spol. s r.o. sídli?

Danubia Dental, spol. s r.o. má sídlo na adrese Továrenská 14, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026