Altcam Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36688746
DIČ: 2022258766
IČ DPH: SK2022258766
Priemyselná 9059/8, Myjava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 9059/8, Myjava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.29
Dátum vzniku: 19. 10. 2006
Základné imanie: 16,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 11. 2006
Spisová značka: Sro/20602/R
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prená…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dolores Fernández od 19. 1. 2023
    konateľ
  • Gerard Gatell od 13. 12. 2011
    konateľ
  • Altcam Automotive, S.L. od 25. 2. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Altcam Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 28 % na 2,0 mil. € a tržby jej narástli o 3 % na 21,8 mil. €.

21,8 mil. €
Tržby
2,0 mil. €
Zisk
21,8 mil. €
Celkové výnosy
16,2 mil. €
Aktíva
13,1 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
29,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 mil., 2022 970,5 tis., 2023 2,2 mil., 2024 2,7 mil., 2025 2,0 mil.20211,5 mil.2022970,5 tis.20232,2 mil.20242,7 mil.20252,0 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 15,6 mil., 2022 17,4 mil., 2023 19,8 mil., 2024 21,1 mil., 2025 21,8 mil.202115,6 mil.202217,4 mil.202319,8 mil.202421,1 mil.202521,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 21,8 mil. € 2,0 mil. €
2024 21,1 mil. € 2,7 mil. €
2023 19,8 mil. € 2,2 mil. €
2022 17,4 mil. € 970,5 tis. €
2021 15,6 mil. € 1,5 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok22,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,1 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok900,0 tis. €
  • Zásoby2,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,4 mil. €
  • Finančné účty4,6 mil. €
  • Časové rozlíšenie8,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie16,1 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,0 mil. €
  • Rezervy16,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky3,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Altcam Slovakia s.r.o. v konkurze?

Altcam Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Altcam Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Altcam Slovakia s.r.o. tržby 21,8 mil. €.

Je firma Altcam Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Altcam Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 2,0 mil. €.

Je Altcam Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Altcam Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Altcam Slovakia s.r.o. sídli?

Altcam Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 9059/8, Myjava, 907 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026