Slovenský zväz cyklistiky s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36677477
DIČ: 2022246017
IČ DPH: SK2022246017
Doležalova 15C, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Doležalova 15C, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 22. 9. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 10. 2006
Spisová značka: Sro/42397/B
Predmet podnikania (výber): prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s pr…; prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s…; obstarávateľská činnosť spojená so správou nehnuteľností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Privara od 14. 6. 2011
    konateľ
  • Slovenský zväz cyklistiky od 22. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Slovenský zväz cyklistiky s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 15,9 tis. € a tržby jej narástli o 144 % na 637,7 tis. €.

637,7 tis. €
Tržby
15,9 tis. €
Zisk
641,0 tis. €
Celkové výnosy
65,4 tis. €
Aktíva
59,0 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
3,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,4 tis., 2022 694, 2023 10,7 tis., 2024 13,0 tis., 2025 15,9 tis.20214,4 tis.2022694202310,7 tis.202413,0 tis.202515,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 152,8 tis., 2022 178,9 tis., 2023 184,1 tis., 2024 260,9 tis., 2025 637,7 tis.2021152,8 tis.2022178,9 tis.2023184,1 tis.2024260,9 tis.2025637,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 637,7 tis. € 15,9 tis. €
2024 260,9 tis. € 13,0 tis. €
2023 184,1 tis. € 10,7 tis. €
2022 178,9 tis. € 694 €
2021 152,8 tis. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky36,1 tis. €
  • Finančné účty29,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Slovenský zväz cyklistiky s.r.o. v konkurze?

Slovenský zväz cyklistiky s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Slovenský zväz cyklistiky s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Slovenský zväz cyklistiky s.r.o. tržby 637,7 tis. €.

Je firma Slovenský zväz cyklistiky s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Slovenský zväz cyklistiky s.r.o. dosiahla zisk 15,9 tis. €.

Je Slovenský zväz cyklistiky s.r.o. platiteľom DPH?

Slovenský zväz cyklistiky s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Slovenský zväz cyklistiky s.r.o. sídli?

Slovenský zväz cyklistiky s.r.o. má sídlo na adrese Doležalova 15C, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026