MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36668761
DIČ: 2022234973
IČ DPH: SK2022234973
Mlynské Nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské Nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 26. 8. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2006
Spisová značka: Sro/42066/B
Predmet podnikania (výber): prieskum trhu a verejnej mienky; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voĺnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MVDr. Róbert Baldovič od 26. 8. 2006
    konateľspoločník
  • Mgr. Ján Menkyna od 14. 12. 2010
    konateľspoločník
  • Lívia Resutíková od 9. 3. 2018
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 331,6 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 2,1 mil. €.

2,1 mil. €
Tržby
331,6 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
881,1 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
61,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 71,7 tis., 2022 187,9 tis., 2023 143,9 tis., 2024 420,0 tis., 2025 331,6 tis.202171,7 tis.2022187,9 tis.2023143,9 tis.2024420,0 tis.2025331,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 1,8 mil., 2023 1,8 mil., 2024 2,4 mil., 2025 2,1 mil.20211,3 mil.20221,8 mil.20231,8 mil.20242,4 mil.20252,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,1 mil. € 331,6 tis. €
2024 2,4 mil. € 420,0 tis. €
2023 1,8 mil. € 143,9 tis. €
2022 1,8 mil. € 187,9 tis. €
2021 1,3 mil. € 71,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok201,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky29,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky431,8 tis. €
  • Finančné účty661,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie39,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov542,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie331,6 tis. €
  • Rezervy221,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky173,8 tis. €
  • Bankové úvery70,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o. v konkurze?

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o. tržby 2,1 mil. €.

Je firma MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o. dosiahla zisk 331,6 tis. €.

Je MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o. platiteľom DPH?

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o. sídli?

MenkynaPartners Management Consulting, s.r.o. má sídlo na adrese Mlynské Nivy 5, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026