ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36668311
DIČ: 2022229374
IČ DPH: SK2022229374
Vaďovce 87, Vaďovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vaďovce 87, Vaďovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.25
Dátum vzniku: 25. 8. 2006
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2006
Spisová značka: Sro/17008/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie činnosti v oblasti obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pompilio-Jose Hernandez od 6. 3. 2025
    konateľ
  • Tamás Bakos od 7. 7. 2025
    konateľ
  • Atlas Copco Järla Holding AB od 23. 7. 2026
    spoločník
  • Atlas Copco Sickla Holding AB od 23. 7. 2026
    spoločník
  • Ing. Ľuboš Chovanec od 4. 6. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 62 % na 2,1 mil. € a tržby jej narástli o 55 % na 37,6 mil. €.

37,6 mil. €
Tržby
2,1 mil. €
Zisk
38,6 mil. €
Celkové výnosy
16,4 mil. €
Aktíva
8,7 mil. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
19,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 685,2 tis., 2022 1,1 mil., 2023 −156,4 tis., 2024 1,3 mil., 2025 2,1 mil.2021685,2 tis.20221,1 mil.2023−156,4 tis.20241,3 mil.20252,1 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,4 mil., 2022 19,1 mil., 2023 14,6 mil., 2024 24,3 mil., 2025 37,6 mil.202122,4 mil.202219,1 mil.202314,6 mil.202424,3 mil.202537,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,6 mil. € 2,1 mil. €
2024 24,3 mil. € 1,3 mil. €
2023 14,6 mil. € -156,4 tis. €
2022 19,1 mil. € 1,1 mil. €
2021 22,4 mil. € 685,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok134,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok746,5 tis. €
  • Zásoby10,6 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky576,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,2 mil. €
  • Finančné účty41,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie61,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Kapitálové fondy593,1 tis. €
  • Fondy zo zisku3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,1 mil. €
  • Rezervy1,0 mil. €
  • Dlhodobé záväzky-31,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o. v konkurze?

ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o. tržby 37,6 mil. €.

Je firma ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o. dosiahla zisk 2,1 mil. €.

Je ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o. platiteľom DPH?

ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o. sídli?

ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o. má sídlo na adrese Vaďovce 87, Vaďovce, 916 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026