ha-vel Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36667978
DIČ: 2022246314
IČ DPH: SK2022246314
Panská 253/39, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Panská 253/39, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 24. 8. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2007
Spisová značka: Sro/153398/B
Predmet podnikania (výber): automatizované spracovanie dát; prenájom telekomunikačných zariadení mimo jednotnej telekomunikačnej siete; prieskum trhu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavel Halfar od 24. 8. 2006
    konateľ
  • ha-vel internet s.r.o. od 1. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ha-vel Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 34 % na 30,5 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 179,9 tis. €.

179,9 tis. €
Tržby
30,5 tis. €
Zisk
75,7 tis. €
Aktíva
60,6 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,2 tis., 2022 17,3 tis., 2023 22,4 tis., 2024 22,8 tis., 2025 30,5 tis.202129,2 tis.202217,3 tis.202322,4 tis.202422,8 tis.202530,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,7 tis., 2022 143,1 tis., 2023 151,5 tis., 2024 150,7 tis., 2025 179,9 tis.2021157,7 tis.2022143,1 tis.2023151,5 tis.2024150,7 tis.2025179,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 179,9 tis. € 30,5 tis. €
2024 150,7 tis. € 22,8 tis. €
2023 151,5 tis. € 22,4 tis. €
2022 143,1 tis. € 17,3 tis. €
2021 157,7 tis. € 29,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie60,6 tis. €
  • Záväzky15,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ha-vel Slovakia s.r.o. v konkurze?

ha-vel Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ha-vel Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ha-vel Slovakia s.r.o. tržby 179,9 tis. €.

Je firma ha-vel Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ha-vel Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 30,5 tis. €.

Je ha-vel Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

ha-vel Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ha-vel Slovakia s.r.o. sídli?

ha-vel Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Panská 253/39, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026