EUROSLOVAKIA, s.r.o. v likvidácii

V likvidácii
IČO: 36666556
DIČ: 2022239373
Bajkalská 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.29
Dátum vzniku: 19. 8. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/41986/B
Predmet podnikania (výber): organizovanie kultúrnych, spoločenských podujatí, výstav a prehliadok; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Pavlík od 19. 8. 2006
    konateľlikvidátorspoločník
  • Marián Méry od 19. 8. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť EUROSLOVAKIA, s.r.o. v likvidácii v roku 2024 znížila zisk o 88 % na 11,5 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 182,4 tis. €.

182,4 tis. €
Tržby
11,5 tis. €
Zisk
715,8 tis. €
Aktíva
713,0 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 51,3 tis., 2021 12,4 tis., 2022 131,6 tis., 2023 96,8 tis., 2024 11,5 tis.202051,3 tis.202112,4 tis.2022131,6 tis.202396,8 tis.202411,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 126,5 tis., 2021 73,2 tis., 2022 255,7 tis., 2023 279,2 tis., 2024 182,4 tis.2020126,5 tis.202173,2 tis.2022255,7 tis.2023279,2 tis.2024182,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 182,4 tis. € 11,5 tis. €
2023 279,2 tis. € 96,8 tis. €
2022 255,7 tis. € 131,6 tis. €
2021 73,2 tis. € 12,4 tis. €
2020 126,5 tis. € 51,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie713,0 tis. €
  • Záväzky2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EUROSLOVAKIA, s.r.o. v likvidácii v konkurze?

EUROSLOVAKIA, s.r.o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EUROSLOVAKIA, s.r.o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala EUROSLOVAKIA, s.r.o. v likvidácii tržby 182,4 tis. €.

Je firma EUROSLOVAKIA, s.r.o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 EUROSLOVAKIA, s.r.o. v likvidácii dosiahla zisk 11,5 tis. €.

Kde firma EUROSLOVAKIA, s.r.o. v likvidácii sídli?

EUROSLOVAKIA, s.r.o. v likvidácii má sídlo na adrese Bajkalská 4, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026