Psychocure SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36663956
DIČ: 2022227273
IČ DPH: SK2022227273
Záporožská 12, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záporožská 12, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 8. 2006
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/41883/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti; reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti; prieskum trhu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Radovan Horváth od 1. 7. 2021
    konateľ
  • MUDr. Viera Horváthová od 1. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Psychocure SK s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 35,2 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 99,6 tis. €.

99,6 tis. €
Tržby
35,2 tis. €
Zisk
82,1 tis. €
Aktíva
56,4 tis. €
Vlastné imanie
31 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 85,9 tis., 2020 79,1 tis., 2023 29,1 tis., 2024 35,3 tis., 2025 35,2 tis.201985,9 tis.202079,1 tis.202329,1 tis.202435,3 tis.202535,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 185,6 tis., 2020 151,0 tis., 2023 96,5 tis., 2024 106,2 tis., 2025 99,6 tis.2019185,6 tis.2020151,0 tis.202396,5 tis.2024106,2 tis.202599,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 99,6 tis. € 35,2 tis. €
2024 106,2 tis. € 35,3 tis. €
2023 96,5 tis. € 29,1 tis. €
2020 151,0 tis. € 79,1 tis. €
2019 185,6 tis. € 85,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie56,4 tis. €
  • Záväzky25,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Psychocure SK s.r.o. v konkurze?

Psychocure SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Psychocure SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Psychocure SK s.r.o. tržby 99,6 tis. €.

Je firma Psychocure SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Psychocure SK s.r.o. dosiahla zisk 35,2 tis. €.

Je Psychocure SK s.r.o. platiteľom DPH?

Psychocure SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Psychocure SK s.r.o. sídli?

Psychocure SK s.r.o. má sídlo na adrese Záporožská 12, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026