SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36663344
DIČ: 2022226525
IČ DPH: SK2022226525
Ivanská cesta 65/A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ivanská cesta 65/A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.16
Dátum vzniku: 10. 8. 2006
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2007
Spisová značka: Sro/41867/B
Predmet podnikania (výber): výkon údržby lietadiel a komponentov podľa povolenia vydaného v zmysle nariadenia EC 2042/2003, Annex II (part II); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mag. Mag. Dr. Wolfgang Henle od 1. 7. 2013
    konateľ
  • Pavol Hamšík od 1. 2. 2025
    konateľ
  • Brasanso Beheer B.V. od 18. 4. 2024
    spoločník
  • C.F.A. Aviation B.V. od 2. 7. 2024
    spoločník
  • Ing. Lukáš Tencer od 28. 7. 2020
    prokurista
  • Ing. Matúš Petrek od 11. 10. 2019
    prokurista
  • Ing. Petra Gamanová od 11. 10. 2019
    prokurista
  • Ing. Ľubomír Kasperkevič od 28. 7. 2020
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 152 % na 1,2 mil. € a tržby jej narástli o 20 % na 33,6 mil. €.

33,6 mil. €
Tržby
1,2 mil. €
Zisk
34,9 mil. €
Celkové výnosy
16,2 mil. €
Aktíva
5,7 mil. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
46,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 413,8 tis., 2022 −1,1 mil., 2023 −654,8 tis., 2024 486,2 tis., 2025 1,2 mil.2021413,8 tis.2022−1,1 mil.2023−654,8 tis.2024486,2 tis.20251,2 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,8 mil., 2022 20,9 mil., 2023 25,9 mil., 2024 28,0 mil., 2025 33,6 mil.202117,8 mil.202220,9 mil.202325,9 mil.202428,0 mil.202533,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,6 mil. € 1,2 mil. €
2024 28,0 mil. € 486,2 tis. €
2023 25,9 mil. € -654,8 tis. €
2022 20,9 mil. € -1,1 mil. €
2021 17,8 mil. € 413,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok255,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok2,6 mil. €
  • Zásoby1,6 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky680,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,1 mil. €
  • Finančné účty2,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie6,2 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy3,2 mil. €
  • Fondy zo zisku61,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,2 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,2 mil. €
  • Rezervy1,3 mil. €
  • Dlhodobé záväzky291,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky8,8 mil. €
  • Bankové úvery138,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o. v konkurze?

SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o. tržby 33,6 mil. €.

Je firma SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o. dosiahla zisk 1,2 mil. €.

Je SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o. platiteľom DPH?

SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o. sídli?

SAMCO Aircraft Maintenance Bratislava s.r.o. má sídlo na adrese Ivanská cesta 65/A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026