Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36659410
DIČ: 2022232036
IČ DPH: SK2022232036
Mostová 356/2, Partizánske - Veľké Bielice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mostová 356/2, Partizánske - Veľké Bielice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.03
Dátum vzniku: 1. 8. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2009
Spisová značka: Sro/19164/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Dvonč od 1. 8. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 32 % na 151,3 tis. € a tržby jej narástli o 56 % na 1,2 mil. €.

1,2 mil. €
Tržby
151,3 tis. €
Zisk
779,2 tis. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
768,6 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
26,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 132,0 tis., 2022 123,6 tis., 2023 119,7 tis., 2024 114,9 tis., 2025 151,3 tis.2021132,0 tis.2022123,6 tis.2023119,7 tis.2024114,9 tis.2025151,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 726,8 tis., 2022 803,0 tis., 2023 719,2 tis., 2024 746,0 tis., 2025 1,2 mil.2021726,8 tis.2022803,0 tis.2023719,2 tis.2024746,0 tis.20251,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,2 mil. € 151,3 tis. €
2024 746,0 tis. € 114,9 tis. €
2023 719,2 tis. € 119,7 tis. €
2022 803,0 tis. € 123,6 tis. €
2021 726,8 tis. € 132,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok26,5 tis. €
  • Zásoby1,7 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,7 tis. €
  • Finančné účty260,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie924 €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy20,0 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov590,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie151,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky442,7 tis. €
  • Bankové úvery816,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie4 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o. v konkurze?

Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o. tržby 1,2 mil. €.

Je firma Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o. dosiahla zisk 151,3 tis. €.

Je Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o. sídli?

Pohrebníctvo DVONČ, spol. s r.o. má sídlo na adrese Mostová 356/2, Partizánske - Veľké Bielice, 958 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026