BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36658294
DIČ: 2022220376
IČ DPH: SK2022220376
Tichá 45, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tichá 45, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.23
Dátum vzniku: 28. 7. 2006
Základné imanie: 5,8 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 8. 2006
Spisová značka: Sro/58468/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • David Lawrence od 7. 6. 2016
    konateľ
  • Robert McCubbin od 24. 7. 2009
    konateľ
  • Brother Industries (U.K.) LTD. od 15. 12. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. v roku 2026 znížila zisk o 54 % na 43,2 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 15,8 mil. €.

15,8 mil. €
Tržby
43,2 tis. €
Zisk
18,1 mil. €
Celkové výnosy
14,6 mil. €
Aktíva
8,8 mil. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
36,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 155,2 tis., 2023 145,7 tis., 2024 71,9 tis., 2025 94,0 tis., 2026 43,2 tis.2022155,2 tis.2023145,7 tis.202471,9 tis.202594,0 tis.202643,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 17,6 mil., 2023 18,5 mil., 2024 19,0 mil., 2025 20,1 mil., 2026 15,8 mil.202217,6 mil.202318,5 mil.202419,0 mil.202520,1 mil.202615,8 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 22,0 mil., 2026 18,1 mil.2022–2023–2024–202522,0 mil.202618,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 61,9 tis., 2026 35,1 tis.2022–2023–2024–202561,9 tis.202635,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 15,8 mil. € 43,2 tis. €
2025 20,1 mil. € 94,0 tis. €
2024 19,0 mil. € 71,9 tis. €
2023 18,5 mil. € 145,7 tis. €
2022 17,6 mil. € 155,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok38,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,7 mil. €
  • Zásoby7,8 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,0 mil. €
  • Finančné účty53,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie40,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,8 mil. €
  • Fondy zo zisku155,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,2 tis. €
  • Rezervy207,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky223,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie111,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. v konkurze?

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. tržby 15,8 mil. €.

Je firma BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. dosiahla zisk 43,2 tis. €.

Je BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. platiteľom DPH?

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. sídli?

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. má sídlo na adrese Tichá 45, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026