2M Beauty Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36656461
DIČ: 2022219507
IČ DPH: SK2022219507
Dunajská ul. 1114/5, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajská ul. 1114/5, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Informačné služby 63.11
Dátum vzniku: 22. 7. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2007
Spisová značka: Sro/46997/N
Predmet podnikania (výber): maloobchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchodná činnosť s tovarom v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Klaudia Hojčková od 30. 3. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 2M Beauty Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 966 € a tržby jej klesli o 37 % na 43,5 tis. €.

43,5 tis. €
Tržby
966 €
Strata
44,4 tis. €
Aktíva
27,0 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 3,3 tis., 2023 −678, 2024 3,2 tis., 2025 −96620213,3 tis.20223,3 tis.2023−67820243,2 tis.2025−966
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,8 tis., 2022 62,1 tis., 2023 72,7 tis., 2024 69,5 tis., 2025 43,5 tis.202149,8 tis.202262,1 tis.202372,7 tis.202469,5 tis.202543,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,5 tis. € -966 €
2024 69,5 tis. € 3,2 tis. €
2023 72,7 tis. € -678 €
2022 62,1 tis. € 3,3 tis. €
2021 49,8 tis. € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,0 tis. €
  • Záväzky17,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 2M Beauty Slovakia s.r.o. v konkurze?

2M Beauty Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 2M Beauty Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 2M Beauty Slovakia s.r.o. tržby 43,5 tis. €.

Je firma 2M Beauty Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 2M Beauty Slovakia s.r.o. vykázala stratu 966 €.

Je 2M Beauty Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

2M Beauty Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 2M Beauty Slovakia s.r.o. sídli?

2M Beauty Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Dunajská ul. 1114/5, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026