MP - Media Production, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36655929
DIČ: 2022216515
IČ DPH: SK2022216515
Továrenská 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 21. 7. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2024
Spisová značka: Sro/41574/B
Predmet podnikania (výber): distribúcia filmov a videozáznamov; producentská činnosť v oblasti videotvorby; technické služby súvisiace s produkciou fimov alebo videozáznamov (zvuk, strih, dabing, titulkovanie, špeciálne efekt… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marcel Para od 23. 7. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MP - Media Production, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 83 % na 491 € a tržby jej klesli o 20 % na 111,4 tis. €.

111,4 tis. €
Tržby
491 €
Zisk
100,2 tis. €
Aktíva
20,3 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,7 tis., 2022 −336, 2023 165, 2024 2,9 tis., 2025 49120213,7 tis.2022−336202316520242,9 tis.2025491
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 21,9 tis., 2022 158,5 tis., 2023 93,9 tis., 2024 139,8 tis., 2025 111,4 tis.202121,9 tis.2022158,5 tis.202393,9 tis.2024139,8 tis.2025111,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 111,4 tis. € 491 €
2024 139,8 tis. € 2,9 tis. €
2023 93,9 tis. € 165 €
2022 158,5 tis. € -336 €
2021 21,9 tis. € 3,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,3 tis. €
  • Záväzky79,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MP - Media Production, s.r.o. v konkurze?

MP - Media Production, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MP - Media Production, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MP - Media Production, s.r.o. tržby 111,4 tis. €.

Je firma MP - Media Production, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MP - Media Production, s.r.o. dosiahla zisk 491 €.

Je MP - Media Production, s.r.o. platiteľom DPH?

MP - Media Production, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MP - Media Production, s.r.o. sídli?

MP - Media Production, s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 4, Bratislava, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026