RM - MEDICAL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36655104
DIČ: 2022224567
Kukučínova 2739, Kysucké Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kukučínova 2739, Kysucké Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 20. 7. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/17821/L
Predmet podnikania (výber): poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii všeobecnej ambulantnej zdravotnej staro…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Roman Hriník od 9. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Mgr. Monika Hriníková od 8. 5. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RM - MEDICAL, s. r. o. v roku 2025 udržala zisk 169,8 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 316,1 tis. €.

316,1 tis. €
Tržby
169,8 tis. €
Zisk
316,1 tis. €
Celkové výnosy
185,9 tis. €
Aktíva
177,1 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
86,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 122,5 tis., 2022 133,3 tis., 2023 137,8 tis., 2024 170,1 tis., 2025 169,8 tis.2021122,5 tis.2022133,3 tis.2023137,8 tis.2024170,1 tis.2025169,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 227,5 tis., 2022 246,7 tis., 2023 277,6 tis., 2024 313,7 tis., 2025 316,1 tis.2021227,5 tis.2022246,7 tis.2023277,6 tis.2024313,7 tis.2025316,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 316,1 tis. € 169,8 tis. €
2024 313,7 tis. € 170,1 tis. €
2023 277,6 tis. € 137,8 tis. €
2022 246,7 tis. € 133,3 tis. €
2021 227,5 tis. € 122,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,3 tis. €
  • Zásoby243 €
  • Krátkodobé pohľadávky26,8 tis. €
  • Finančné účty112,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie169,8 tis. €
  • Rezervy1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky7,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RM - MEDICAL, s. r. o. v konkurze?

RM - MEDICAL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RM - MEDICAL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RM - MEDICAL, s. r. o. tržby 316,1 tis. €.

Je firma RM - MEDICAL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RM - MEDICAL, s. r. o. dosiahla zisk 169,8 tis. €.

Kde firma RM - MEDICAL, s. r. o. sídli?

RM - MEDICAL, s. r. o. má sídlo na adrese Kukučínova 2739, Kysucké Nové Mesto, 024 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026