C.L.N. Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36652211
DIČ: 2022212566
IČ DPH: SK2022212566
Vstupný areál U.S. Steel, Košice - mestská časť Šaca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vstupný areál U.S. Steel, Košice - mestská časť Šaca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.10
Dátum vzniku: 12. 7. 2006
Základné imanie: 10,0 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2006
Spisová značka: Sro/19790/V
Predmet podnikania (výber): výroba, oprava a okovávanie - palety, drevené obaly, sudy a debny, násady, šindle; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ); kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Antonio Perris od 1. 3. 2025
    konateľ
  • Cesare Viganó od 25. 6. 2026
    konateľ
  • Gabriele Perris od 26. 9. 2007
    konateľ
  • Cln S.p.A. od 17. 12. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť C.L.N. Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 922,5 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 92,8 mil. €.

92,8 mil. €
Tržby
922,5 tis. €
Zisk
150,4 mil. €
Celkové výnosy
30,5 mil. €
Aktíva
18,6 mil. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
6,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,0 mil., 2022 5,1 mil., 2023 2,3 mil., 2024 1,3 mil., 2025 922,5 tis.20215,0 mil.20225,1 mil.20232,3 mil.20241,3 mil.2025922,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 50,5 mil., 2022 71,8 mil., 2023 76,8 mil., 2024 81,3 mil., 2025 92,8 mil.202150,5 mil.202271,8 mil.202376,8 mil.202481,3 mil.202592,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 92,8 mil. € 922,5 tis. €
2024 81,3 mil. € 1,3 mil. €
2023 76,8 mil. € 2,3 mil. €
2022 71,8 mil. € 5,1 mil. €
2021 50,5 mil. € 5,0 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok41,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok9,8 mil. €
  • Zásoby12,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,3 mil. €
  • Finančné účty2,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie92,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 mil. €
  • Fondy zo zisku975,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov6,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie922,5 tis. €
  • Rezervy49,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,0 mil. €
  • Krátkodobé záväzky10,7 mil. €
  • Bankové úvery52,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie83 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma C.L.N. Slovakia s.r.o. v konkurze?

C.L.N. Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma C.L.N. Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala C.L.N. Slovakia s.r.o. tržby 92,8 mil. €.

Je firma C.L.N. Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 C.L.N. Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 922,5 tis. €.

Je C.L.N. Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

C.L.N. Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma C.L.N. Slovakia s.r.o. sídli?

C.L.N. Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Vstupný areál U.S. Steel, Košice - mestská časť Šaca, 044 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026