Mestské lesy Lučenec, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36643807
DIČ: 2022105415
IČ DPH: SK2022105415
Lučenské kúpele 3152, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lučenské kúpele 3152, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.09
Dátum vzniku: 1. 1. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 1. 2006
Spisová značka: Sro/11082/S
Predmet podnikania (výber): veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Kršiak od 3. 5. 2024
    konateľ
  • mesto Lučenec od 12. 10. 2022
    spoločník
  • MUDr. Juraj Pelč od 9. 1. 2023
    člen dozornej rady
  • Mgr. Jozef Kramec od 9. 1. 2023
    člen dozornej rady
  • Mgr. Pavol Baculík od 9. 1. 2023
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mestské lesy Lučenec, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 24,7 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 103,3 tis. €.

103,3 tis. €
Tržby
24,7 tis. €
Zisk
174,7 tis. €
Celkové výnosy
288,5 tis. €
Aktíva
262,1 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
23,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,4 tis., 2022 2,3 tis., 2023 15,3 tis., 2024 −8,4 tis., 2025 24,7 tis.20213,4 tis.20222,3 tis.202315,3 tis.2024−8,4 tis.202524,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 111,0 tis., 2022 135,7 tis., 2023 161,9 tis., 2024 135,6 tis., 2025 103,3 tis.2021111,0 tis.2022135,7 tis.2023161,9 tis.2024135,6 tis.2025103,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 103,3 tis. € 24,7 tis. €
2024 135,6 tis. € -8,4 tis. €
2023 161,9 tis. € 15,3 tis. €
2022 135,7 tis. € 2,3 tis. €
2021 111,0 tis. € 3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok114,6 tis. €
  • Zásoby22,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,8 tis. €
  • Finančné účty149,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku9,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov221,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,7 tis. €
  • Rezervy1,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mestské lesy Lučenec, s.r.o. v konkurze?

Mestské lesy Lučenec, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mestské lesy Lučenec, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mestské lesy Lučenec, s.r.o. tržby 103,3 tis. €.

Je firma Mestské lesy Lučenec, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mestské lesy Lučenec, s.r.o. dosiahla zisk 24,7 tis. €.

Je Mestské lesy Lučenec, s.r.o. platiteľom DPH?

Mestské lesy Lučenec, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mestské lesy Lučenec, s.r.o. sídli?

Mestské lesy Lučenec, s.r.o. má sídlo na adrese Lučenské kúpele 3152, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026