autoškola Jaro s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36642061
DIČ: 2022078762
IČ DPH: SK2022078762
Potôčky 84/12, Valaská

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Potôčky 84/12, Valaská Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 14. 10. 2005
Základné imanie: 9,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 5. 2023
Spisová značka: Sro/10889/S
Predmet podnikania (výber): maloobchod - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností; veľkoobchod - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Šebestová od 14. 10. 2005
    konateľspoločník
  • Jaroslav Šebest od 14. 10. 2005
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť autoškola Jaro s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 3,8 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 142,7 tis. €.

142,7 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
76,6 tis. €
Aktíva
11,6 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 508, 2022 3,5 tis., 2023 −1,0 tis., 2024 3,5 tis., 2025 3,8 tis.202150820223,5 tis.2023−1,0 tis.20243,5 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,5 tis., 2022 30,4 tis., 2023 69,9 tis., 2024 141,8 tis., 2025 142,7 tis.20219,5 tis.202230,4 tis.202369,9 tis.2024141,8 tis.2025142,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 142,7 tis. € 3,8 tis. €
2024 141,8 tis. € 3,5 tis. €
2023 69,9 tis. € -1,0 tis. €
2022 30,4 tis. € 3,5 tis. €
2021 9,5 tis. € 508 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,6 tis. €
  • Záväzky65,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma autoškola Jaro s.r.o. v konkurze?

autoškola Jaro s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma autoškola Jaro s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala autoškola Jaro s.r.o. tržby 142,7 tis. €.

Je firma autoškola Jaro s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 autoškola Jaro s.r.o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je autoškola Jaro s.r.o. platiteľom DPH?

autoškola Jaro s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma autoškola Jaro s.r.o. sídli?

autoškola Jaro s.r.o. má sídlo na adrese Potôčky 84/12, Valaská, 976 46.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026