ENVIROSAN spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36640000
DIČ: 2022038887
IČ DPH: SK2022038887
Školská 2, Slovenská Ľupča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 2, Slovenská Ľupča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 5. 8. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 8. 2005
Spisová značka: Sro/10666/S
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Martin Maloveský od 5. 8. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENVIROSAN spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 47 % na 24,9 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 170,7 tis. €.

170,7 tis. €
Tržby
24,9 tis. €
Zisk
170,2 tis. €
Aktíva
147,4 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 74,1 tis., 2022 70,6 tis., 2023 61,4 tis., 2024 47,1 tis., 2025 24,9 tis.202174,1 tis.202270,6 tis.202361,4 tis.202447,1 tis.202524,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 312,3 tis., 2022 245,5 tis., 2023 224,3 tis., 2024 204,4 tis., 2025 170,7 tis.2021312,3 tis.2022245,5 tis.2023224,3 tis.2024204,4 tis.2025170,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 170,7 tis. € 24,9 tis. €
2024 204,4 tis. € 47,1 tis. €
2023 224,3 tis. € 61,4 tis. €
2022 245,5 tis. € 70,6 tis. €
2021 312,3 tis. € 74,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie147,4 tis. €
  • Záväzky22,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENVIROSAN spol. s r.o. v konkurze?

ENVIROSAN spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENVIROSAN spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENVIROSAN spol. s r.o. tržby 170,7 tis. €.

Je firma ENVIROSAN spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENVIROSAN spol. s r.o. dosiahla zisk 24,9 tis. €.

Je ENVIROSAN spol. s r.o. platiteľom DPH?

ENVIROSAN spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENVIROSAN spol. s r.o. sídli?

ENVIROSAN spol. s r.o. má sídlo na adrese Školská 2, Slovenská Ľupča, 976 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026