TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36636428
DIČ: 2021978398
IČ DPH: SK2021978398
Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Telekomunikácie 61.90
Dátum vzniku: 5. 4. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2005
Spisová značka: Sro/10277/S
Predmet podnikania (výber): opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov a elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Demo od 5. 4. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 18 % na 6,7 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 66,4 tis. €.

66,4 tis. €
Tržby
6,7 tis. €
Strata
70,6 tis. €
Celkové výnosy
193,3 tis. €
Aktíva
-44,5 tis. €
Vlastné imanie
123 %
Celková zadlženosť
32,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,4 tis., 2022 1,4 tis., 2023 3,1 tis., 2024 −8,1 tis., 2025 −6,7 tis.20217,4 tis.20221,4 tis.20233,1 tis.2024−8,1 tis.2025−6,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 119,2 tis., 2022 123,2 tis., 2023 72,2 tis., 2024 63,8 tis., 2025 66,4 tis.2021119,2 tis.2022123,2 tis.202372,2 tis.202463,8 tis.202566,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 125,7 tis., 2022 125,3 tis., 2023 75,7 tis., 2024 73,4 tis., 2025 70,6 tis.2021125,7 tis.2022125,3 tis.202375,7 tis.202473,4 tis.202570,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,6 tis., 2022 0, 2023 13, 2024 960, 2025 96020211,6 tis.2022020231320249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 66,4 tis. € -6,7 tis. €
2024 63,8 tis. € -8,1 tis. €
2023 72,2 tis. € 3,1 tis. €
2022 123,2 tis. € 1,4 tis. €
2021 119,2 tis. € 7,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky191,8 tis. €
  • Finančné účty176 €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy41,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-85,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-6,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky171,7 tis. €
  • Bankové úvery64,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o. v konkurze?

TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o. tržby 66,4 tis. €.

Je firma TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o. vykázala stratu 6,7 tis. €.

Je TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o. platiteľom DPH?

TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o. sídli?

TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o. má sídlo na adrese Zvolenská cesta 14, Banská Bystrica, 974 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026