SLOVPLYN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36634654
DIČ: 2021937731
IČ DPH: SK2021937731
Zvolenská cesta 21, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zvolenská cesta 21, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.63
Dátum vzniku: 7. 10. 2021
Základné imanie: 16,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 7. 2. 2005
Spisová značka: Sro/10089/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. František Gábriš od 1. 2. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SLOVPLYN, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 14,4 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 234,7 tis. €.

234,7 tis. €
Tržby
14,4 tis. €
Strata
240,3 tis. €
Celkové výnosy
37,0 tis. €
Aktíva
-20,7 tis. €
Vlastné imanie
156 %
Celková zadlženosť
12,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −17,9 tis., 2022 3,6 tis., 2023 −2,3 tis., 2024 2,0 tis., 2025 −14,4 tis.2021−17,9 tis.20223,6 tis.2023−2,3 tis.20242,0 tis.2025−14,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 324,6 tis., 2022 425,8 tis., 2023 289,6 tis., 2024 258,3 tis., 2025 234,7 tis.2021324,6 tis.2022425,8 tis.2023289,6 tis.2024258,3 tis.2025234,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 234,7 tis. € -14,4 tis. €
2024 258,3 tis. € 2,0 tis. €
2023 289,6 tis. € -2,3 tis. €
2022 425,8 tis. € 3,6 tis. €
2021 324,6 tis. € -17,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby31,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,5 tis. €
  • Finančné účty2,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie16,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-24,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-14,4 tis. €
  • Rezervy568 €
  • Dlhodobé záväzky5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky51,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SLOVPLYN, s.r.o. v konkurze?

SLOVPLYN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SLOVPLYN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SLOVPLYN, s.r.o. tržby 234,7 tis. €.

Je firma SLOVPLYN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SLOVPLYN, s.r.o. vykázala stratu 14,4 tis. €.

Je SLOVPLYN, s.r.o. platiteľom DPH?

SLOVPLYN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SLOVPLYN, s.r.o. sídli?

SLOVPLYN, s.r.o. má sídlo na adrese Zvolenská cesta 21, Banská Bystrica.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026