METAL SERVIS Recycling s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36622630
DIČ: 2021762787
IČ DPH: SK2021762787
Príboj 549, Slovenská Ľupča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Príboj 549, Slovenská Ľupča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.77
Dátum vzniku: 7. 1. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 2. 2004
Spisová značka: Sro/8833/S
Predmet podnikania (výber): - nakladanie s nebezpečným odpadom; - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Vašina od 7. 1. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť METAL SERVIS Recycling s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 71 % na 260,6 tis. € a tržby jej klesli o 47 % na 923,3 tis. €.

923,3 tis. €
Tržby
260,6 tis. €
Zisk
990,7 tis. €
Celkové výnosy
4,8 mil. €
Aktíva
4,7 mil. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
54,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 760,1 tis., 2022 706,3 tis., 2023 859,9 tis., 2024 890,0 tis., 2025 260,6 tis.2021760,1 tis.2022706,3 tis.2023859,9 tis.2024890,0 tis.2025260,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,0 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,7 mil., 2025 923,3 tis.20211,1 mil.20221,0 mil.20231,5 mil.20241,7 mil.2025923,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 923,3 tis. € 260,6 tis. €
2024 1,7 mil. € 890,0 tis. €
2023 1,5 mil. € 859,9 tis. €
2022 1,0 mil. € 706,3 tis. €
2021 1,1 mil. € 760,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,5 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,3 mil. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,3 tis. €
  • Zásoby386 €
  • Krátkodobé pohľadávky298,2 tis. €
  • Finančné účty135,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov4,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie260,6 tis. €
  • Rezervy8,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky764 €
  • Krátkodobé záväzky36,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie34 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma METAL SERVIS Recycling s.r.o. v konkurze?

METAL SERVIS Recycling s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma METAL SERVIS Recycling s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala METAL SERVIS Recycling s.r.o. tržby 923,3 tis. €.

Je firma METAL SERVIS Recycling s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 METAL SERVIS Recycling s.r.o. dosiahla zisk 260,6 tis. €.

Je METAL SERVIS Recycling s.r.o. platiteľom DPH?

METAL SERVIS Recycling s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma METAL SERVIS Recycling s.r.o. sídli?

METAL SERVIS Recycling s.r.o. má sídlo na adrese Príboj 549, Slovenská Ľupča, 976 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026