ENERGY HOLD, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36618772
DIČ: 2021778352
IČ DPH: SK2021778352
Nixbrod 7, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nixbrod 7, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 16. 6. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2009
Spisová značka: Sro/31289/N
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Kvasnica od 17. 12. 2008
    konateľ
  • Ing. Miloš Sakalík od 22. 9. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. Miroslav Kudlej od 17. 12. 2008
    konateľspoločník
  • Ing. Igor Rettka od 4. 3. 2026
    spoločník
  • Ing. Miloslav Repka od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENERGY HOLD, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 27 % na 225,9 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 335,2 tis. €.

335,2 tis. €
Tržby
225,9 tis. €
Zisk
351,2 tis. €
Celkové výnosy
872,0 tis. €
Aktíva
345,4 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
87,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 164,5 tis., 2022 38,0 tis., 2023 197,2 tis., 2024 177,2 tis., 2025 225,9 tis.2021164,5 tis.202238,0 tis.2023197,2 tis.2024177,2 tis.2025225,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 541,9 tis., 2022 345,5 tis., 2023 320,9 tis., 2024 331,8 tis., 2025 335,2 tis.2021541,9 tis.2022345,5 tis.2023320,9 tis.2024331,8 tis.2025335,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 335,2 tis. € 225,9 tis. €
2024 331,8 tis. € 177,2 tis. €
2023 320,9 tis. € 197,2 tis. €
2022 345,5 tis. € 38,0 tis. €
2021 541,9 tis. € 164,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok46,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky641,6 tis. €
  • Finančné účty179,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov112,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie225,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,4 tis. €
  • Bankové úvery512,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENERGY HOLD, spol. s r.o. v konkurze?

ENERGY HOLD, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENERGY HOLD, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENERGY HOLD, spol. s r.o. tržby 335,2 tis. €.

Je firma ENERGY HOLD, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENERGY HOLD, spol. s r.o. dosiahla zisk 225,9 tis. €.

Je ENERGY HOLD, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ENERGY HOLD, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ENERGY HOLD, spol. s r.o. sídli?

ENERGY HOLD, spol. s r.o. má sídlo na adrese Nixbrod 7, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026