Vzdelávacie stredisko, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36607959
DIČ: 2022192546
IČ DPH: SK2022192546
Clementisova 5, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Clementisova 5, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 27. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2006
Spisová značka: Sro/18195/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, dopravy a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomír Kováč od 27. 5. 2006
    konateľspoločník
  • PaedDr. Danka Kováčová od 26. 3. 2026
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Vzdelávacie stredisko, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 95,5 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 268,3 tis. €.

268,3 tis. €
Tržby
95,5 tis. €
Zisk
279,9 tis. €
Celkové výnosy
762,8 tis. €
Aktíva
752,0 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť
72,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,1 tis., 2022 97,1 tis., 2023 176,2 tis., 2024 103,5 tis., 2025 95,5 tis.202151,1 tis.202297,1 tis.2023176,2 tis.2024103,5 tis.202595,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 186,2 tis., 2022 256,2 tis., 2023 352,7 tis., 2024 306,7 tis., 2025 268,3 tis.2021186,2 tis.2022256,2 tis.2023352,7 tis.2024306,7 tis.2025268,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 268,3 tis. € 95,5 tis. €
2024 306,7 tis. € 103,5 tis. €
2023 352,7 tis. € 176,2 tis. €
2022 256,2 tis. € 97,1 tis. €
2021 186,2 tis. € 51,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok99,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky553,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky56,7 tis. €
  • Finančné účty53,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov649,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie95,5 tis. €
  • Rezervy2,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Vzdelávacie stredisko, s.r.o. v konkurze?

Vzdelávacie stredisko, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Vzdelávacie stredisko, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Vzdelávacie stredisko, s.r.o. tržby 268,3 tis. €.

Je firma Vzdelávacie stredisko, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Vzdelávacie stredisko, s.r.o. dosiahla zisk 95,5 tis. €.

Je Vzdelávacie stredisko, s.r.o. platiteľom DPH?

Vzdelávacie stredisko, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Vzdelávacie stredisko, s.r.o. sídli?

Vzdelávacie stredisko, s.r.o. má sídlo na adrese Clementisova 5, Košice, 040 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026