ORL Medica, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36607851
DIČ: 2022211697
Furčianska 41, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Furčianska 41, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 26. 5. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/18185/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Vladimír Fazekaš, MSc, MBA, DPDS od 26. 5. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ORL Medica, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 26,6 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 60,3 tis. €.

60,3 tis. €
Tržby
26,6 tis. €
Zisk
37,2 tis. €
Aktíva
33,9 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,3 tis., 2022 11,7 tis., 2023 25,5 tis., 2024 25,3 tis., 2025 26,6 tis.202122,3 tis.202211,7 tis.202325,5 tis.202425,3 tis.202526,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,9 tis., 2022 36,9 tis., 2023 75,3 tis., 2024 74,7 tis., 2025 60,3 tis.202142,9 tis.202236,9 tis.202375,3 tis.202474,7 tis.202560,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 60,3 tis. € 26,6 tis. €
2024 74,7 tis. € 25,3 tis. €
2023 75,3 tis. € 25,5 tis. €
2022 36,9 tis. € 11,7 tis. €
2021 42,9 tis. € 22,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie33,9 tis. €
  • Záväzky3,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ORL Medica, s.r.o. v konkurze?

ORL Medica, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ORL Medica, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ORL Medica, s.r.o. tržby 60,3 tis. €.

Je firma ORL Medica, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ORL Medica, s.r.o. dosiahla zisk 26,6 tis. €.

Kde firma ORL Medica, s.r.o. sídli?

ORL Medica, s.r.o. má sídlo na adrese Furčianska 41, Košice, 040 14.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026