Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár

Aktívna spoločnosť
IČO: 36606049
DIČ: 2022169930
IČ DPH: SK2022169930
Švedlár 85, Švedlár

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Švedlár 85, Švedlár Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.20
Dátum vzniku: 13. 4. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 4. 2006
Spisová značka: Sro/17990/V
Predmet podnikania (výber): lesnícka činnosť; hospodárenie v lesoch podľa lesného hospodárskeho plánu; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Lukáš Ivančo od 4. 1. 2023
    konateľ
  • Ing. Sergej Plachetka, PhD. od 4. 1. 2023
    konateľ
  • Obec Švedlár od 29. 11. 2022
    spoločník
  • Ing. Štefan Krass od 3. 8. 2018
    člen dozornej rady
  • Janka Vargová od 17. 12. 2014
    člen dozornej rady
  • Ľudmila Moskalová od 17. 12. 2014
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár v roku 2025 znížila zisk o 53 % na 4,0 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 418,9 tis. €.

418,9 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
414,0 tis. €
Celkové výnosy
227,3 tis. €
Aktíva
47,4 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť
51,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,3 tis., 2022 5,3 tis., 2023 7,9 tis., 2024 8,5 tis., 2025 4,0 tis.202110,3 tis.20225,3 tis.20237,9 tis.20248,5 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 398,4 tis., 2022 330,6 tis., 2023 423,4 tis., 2024 486,2 tis., 2025 418,9 tis.2021398,4 tis.2022330,6 tis.2023423,4 tis.2024486,2 tis.2025418,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 418,9 tis. € 4,0 tis. €
2024 486,2 tis. € 8,5 tis. €
2023 423,4 tis. € 7,9 tis. €
2022 330,6 tis. € 5,3 tis. €
2021 398,4 tis. € 10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok44,8 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok95,8 tis. €
  • Zásoby14,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,4 tis. €
  • Finančné účty8,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,6 tis. €
  • Fondy zo zisku663 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov34,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,0 tis. €
  • Rezervy36,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky847 €
  • Krátkodobé záväzky35,3 tis. €
  • Bankové úvery107,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár v konkurze?

Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár tržby 418,9 tis. €.

Je firma Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár platiteľom DPH?

Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár sídli?

Správa obecných lesov, s.r.o. Švedlár má sídlo na adrese Švedlár 85, Švedlár, 053 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026