Tina Trans, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36605450
DIČ: 2022157885
IČ DPH: SK2022157885
Hanulova 139/27, Letanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hanulova 139/27, Letanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 29. 3. 2006
Základné imanie: 12,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 4. 2006
Spisová značka: Sro/17925/V
Predmet podnikania (výber): vnútroštátna nákladná cestná doprava; osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátan…; nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Cyril Bartoš od 29. 3. 2006
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tina Trans, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 131 % na 19,4 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 411,8 tis. €.

411,8 tis. €
Tržby
19,4 tis. €
Zisk
416,8 tis. €
Celkové výnosy
427,4 tis. €
Aktíva
351,7 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
30,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 73,2 tis., 2022 3,2 tis., 2023 27,0 tis., 2024 8,4 tis., 2025 19,4 tis.202173,2 tis.20223,2 tis.202327,0 tis.20248,4 tis.202519,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 584,3 tis., 2022 554,6 tis., 2023 462,9 tis., 2024 415,0 tis., 2025 411,8 tis.2021584,3 tis.2022554,6 tis.2023462,9 tis.2024415,0 tis.2025411,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 411,8 tis. € 19,4 tis. €
2024 415,0 tis. € 8,4 tis. €
2023 462,9 tis. € 27,0 tis. €
2022 554,6 tis. € 3,2 tis. €
2021 584,3 tis. € 73,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,5 tis. €
  • Zásoby25,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky64,1 tis. €
  • Finančné účty290,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie12,0 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov111,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,4 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky72,6 tis. €
  • Bankové úvery1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tina Trans, s.r.o. v konkurze?

Tina Trans, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tina Trans, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tina Trans, s.r.o. tržby 411,8 tis. €.

Je firma Tina Trans, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tina Trans, s.r.o. dosiahla zisk 19,4 tis. €.

Je Tina Trans, s.r.o. platiteľom DPH?

Tina Trans, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tina Trans, s.r.o. sídli?

Tina Trans, s.r.o. má sídlo na adrese Hanulova 139/27, Letanovce, 053 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026