Datalink SW Europe s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36604151
DIČ: 2022137568
IČ DPH: SK2022137568
Kavečianska cesta 1A/3637, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kavečianska cesta 1A/3637, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 1. 3. 2006
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 3. 2006
Spisová značka: Sro/17786/V
Predmet podnikania (výber): dodávky a poradenské služby ohľadne programov na spracovanie dát; návrh a tvorba informačných systémov na základe objednávky; poskytovanie software, predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miloš Titko od 1. 3. 2006
    konateľspoločník
  • Karol Sroka od 1. 3. 2006
    konateľspoločník
  • Ing. Jaroslav Hlivka od 10. 8. 2022
    spoločník
  • RNDr. Ján Kováč od 10. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Datalink SW Europe s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 60 % na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 97,4 tis. €.

97,4 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
99,8 tis. €
Celkové výnosy
564,5 tis. €
Aktíva
479,5 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
42,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,8 tis., 2022 −5,7 tis., 2023 6,2 tis., 2024 8,2 tis., 2025 3,3 tis.20216,8 tis.2022−5,7 tis.20236,2 tis.20248,2 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 93,5 tis., 2022 97,6 tis., 2023 102,3 tis., 2024 120,5 tis., 2025 97,4 tis.202193,5 tis.202297,6 tis.2023102,3 tis.2024120,5 tis.202597,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,4 tis. € 3,3 tis. €
2024 120,5 tis. € 8,2 tis. €
2023 102,3 tis. € 6,2 tis. €
2022 97,6 tis. € -5,7 tis. €
2021 93,5 tis. € 6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok529,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 tis. €
  • Finančné účty34,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku15,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov453,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky81,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Datalink SW Europe s.r.o. v konkurze?

Datalink SW Europe s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Datalink SW Europe s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Datalink SW Europe s.r.o. tržby 97,4 tis. €.

Je firma Datalink SW Europe s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Datalink SW Europe s.r.o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je Datalink SW Europe s.r.o. platiteľom DPH?

Datalink SW Europe s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Datalink SW Europe s.r.o. sídli?

Datalink SW Europe s.r.o. má sídlo na adrese Kavečianska cesta 1A/3637, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026