Medicínske centrum CHIRAMAX s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36596612
DIČ: 2022054815
SNP 3961/110, Trebišov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 3961/110, Trebišov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 12. 8. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/16936/V
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Michal Jalčovik od 4. 11. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Medicínske centrum CHIRAMAX s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 449 % na 18,7 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 539,4 tis. €.

539,4 tis. €
Tržby
18,7 tis. €
Zisk
566,9 tis. €
Celkové výnosy
224,4 tis. €
Aktíva
70,1 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
53,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 10,8 tis., 2023 623, 2024 3,4 tis., 2025 18,7 tis.20212,2 tis.202210,8 tis.202362320243,4 tis.202518,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 278,4 tis., 2022 356,5 tis., 2023 418,7 tis., 2024 455,3 tis., 2025 539,4 tis.2021278,4 tis.2022356,5 tis.2023418,7 tis.2024455,3 tis.2025539,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 539,4 tis. € 18,7 tis. €
2024 455,3 tis. € 3,4 tis. €
2023 418,7 tis. € 623 €
2022 356,5 tis. € 10,8 tis. €
2021 278,4 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok109,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky53,6 tis. €
  • Finančné účty61,7 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie70,1 tis. €
  • Záväzky154,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Medicínske centrum CHIRAMAX s.r.o. v konkurze?

Medicínske centrum CHIRAMAX s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Medicínske centrum CHIRAMAX s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Medicínske centrum CHIRAMAX s.r.o. tržby 539,4 tis. €.

Je firma Medicínske centrum CHIRAMAX s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Medicínske centrum CHIRAMAX s.r.o. dosiahla zisk 18,7 tis. €.

Kde firma Medicínske centrum CHIRAMAX s.r.o. sídli?

Medicínske centrum CHIRAMAX s.r.o. má sídlo na adrese SNP 3961/110, Trebišov, 075 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026