PNEUMOMEDIK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36594059
DIČ: 2022023432
Špitálska 1264/23, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Špitálska 1264/23, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 24. 5. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/16659/V
Predmet podnikania (výber): veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Jozef Babjak od 22. 10. 2014
    konateľ
  • MUDr. Eva Babjaková od 24. 5. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PNEUMOMEDIK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 37,7 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 262,9 tis. €.

262,9 tis. €
Tržby
37,7 tis. €
Zisk
263,5 tis. €
Celkové výnosy
279,4 tis. €
Aktíva
262,3 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
68,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,1 tis., 2022 28,6 tis., 2023 30,9 tis., 2024 34,8 tis., 2025 37,7 tis.202125,1 tis.202228,6 tis.202330,9 tis.202434,8 tis.202537,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 175,2 tis., 2022 214,0 tis., 2023 262,8 tis., 2024 253,7 tis., 2025 262,9 tis.2021175,2 tis.2022214,0 tis.2023262,8 tis.2024253,7 tis.2025262,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 262,9 tis. € 37,7 tis. €
2024 253,7 tis. € 34,8 tis. €
2023 262,8 tis. € 30,9 tis. €
2022 214,0 tis. € 28,6 tis. €
2021 175,2 tis. € 25,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok36,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,4 tis. €
  • Finančné účty220,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov216,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie37,7 tis. €
  • Rezervy4,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky10,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PNEUMOMEDIK s.r.o. v konkurze?

PNEUMOMEDIK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PNEUMOMEDIK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PNEUMOMEDIK s.r.o. tržby 262,9 tis. €.

Je firma PNEUMOMEDIK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PNEUMOMEDIK s.r.o. dosiahla zisk 37,7 tis. €.

Kde firma PNEUMOMEDIK s.r.o. sídli?

PNEUMOMEDIK s.r.o. má sídlo na adrese Špitálska 1264/23, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026