BAU - INVEST Trebišov s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36591335
DIČ: 2021980477
IČ DPH: SK2021980477
L. Sáru 2501/1, Trebišov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: L. Sáru 2501/1, Trebišov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 1. 4. 2005
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 4. 2005
Spisová značka: Sro/16361/V
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Henrieta Vančová od 1. 4. 2005
    konateľspoločník
  • Ing. Valér Vančo od 1. 4. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BAU - INVEST Trebišov s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 15,1 tis. € a tržby jej narástli o 525 % na 767,6 tis. €.

767,6 tis. €
Tržby
15,1 tis. €
Zisk
767,6 tis. €
Celkové výnosy
219,4 tis. €
Aktíva
39,7 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
12,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 87, 2022 1,4 tis., 2023 1,2 tis., 2024 248, 2025 15,1 tis.20218720221,4 tis.20231,2 tis.2024248202515,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 367,6 tis., 2022 213,3 tis., 2023 57,8 tis., 2024 122,8 tis., 2025 767,6 tis.2021367,6 tis.2022213,3 tis.202357,8 tis.2024122,8 tis.2025767,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 371,8 tis., 2022 213,3 tis., 2023 57,8 tis., 2024 122,8 tis., 2025 767,6 tis.2021371,8 tis.2022213,3 tis.202357,8 tis.2024122,8 tis.2025767,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,7 tis., 2022 1,3 tis., 2023 0, 2024 960, 2025 4,7 tis.20211,7 tis.20221,3 tis.20230202496020254,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 767,6 tis. € 15,1 tis. €
2024 122,8 tis. € 248 €
2023 57,8 tis. € 1,2 tis. €
2022 213,3 tis. € 1,4 tis. €
2021 367,6 tis. € 87 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,7 tis. €
  • Záväzky179,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BAU - INVEST Trebišov s.r.o. v konkurze?

BAU - INVEST Trebišov s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BAU - INVEST Trebišov s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BAU - INVEST Trebišov s.r.o. tržby 767,6 tis. €.

Je firma BAU - INVEST Trebišov s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BAU - INVEST Trebišov s.r.o. dosiahla zisk 15,1 tis. €.

Je BAU - INVEST Trebišov s.r.o. platiteľom DPH?

BAU - INVEST Trebišov s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BAU - INVEST Trebišov s.r.o. sídli?

BAU - INVEST Trebišov s.r.o. má sídlo na adrese L. Sáru 2501/1, Trebišov, 075 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026