MM Rally team s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36589322
DIČ: 2021948566
IČ DPH: SK2021948566
Námestie osloboditeľov 3/A, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie osloboditeľov 3/A, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.11
Dátum vzniku: 4. 2. 2005
Základné imanie: 12,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2005
Spisová značka: Sro/16136/V
Predmet podnikania (výber): služby súvisiace s rastlinnou výrobou; prípravné práce pre stavbu - búracie a zemné práce; podnikanie v oblasti nakladania s inými ako nebezpečnými odpadmi …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marcel Mydla od 1. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MM Rally team s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,2 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 83,1 tis. €.

83,1 tis. €
Tržby
4,2 tis. €
Strata
125,1 tis. €
Celkové výnosy
227,9 tis. €
Aktíva
122,5 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
56,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,4 tis., 2022 15,2 tis., 2023 131,5 tis., 2024 37,9 tis., 2025 −4,2 tis.202130,4 tis.202215,2 tis.2023131,5 tis.202437,9 tis.2025−4,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,1 tis., 2022 960, 2023 204,6 tis., 2024 142,6 tis., 2025 83,1 tis.20213,1 tis.20229602023204,6 tis.2024142,6 tis.202583,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 83,1 tis. € -4,2 tis. €
2024 142,6 tis. € 37,9 tis. €
2023 204,6 tis. € 131,5 tis. €
2022 960 € 15,2 tis. €
2021 3,1 tis. € 30,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok88,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky96,8 tis. €
  • Finančné účty41,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie122,5 tis. €
  • Záväzky105,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MM Rally team s.r.o. v konkurze?

MM Rally team s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MM Rally team s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MM Rally team s.r.o. tržby 83,1 tis. €.

Je firma MM Rally team s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MM Rally team s.r.o. vykázala stratu 4,2 tis. €.

Je MM Rally team s.r.o. platiteľom DPH?

MM Rally team s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MM Rally team s.r.o. sídli?

MM Rally team s.r.o. má sídlo na adrese Námestie osloboditeľov 3/A, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026