MERET Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36587800
DIČ: 2021930031
IČ DPH: SK2021930031
Mlynárska 3022/11, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynárska 3022/11, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 29. 12. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/15816/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Hlavina od 29. 9. 2022
    konateľ
  • Ing. Renáta Hlavinová od 28. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MERET Slovakia, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,6 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 183,4 tis. €.

183,4 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Strata
79,9 tis. €
Aktíva
32,8 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,5 tis., 2022 4,0 tis., 2023 439, 2024 7,3 tis., 2025 −3,6 tis.202116,5 tis.20224,0 tis.202343920247,3 tis.2025−3,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 527,1 tis., 2022 401,6 tis., 2023 140,0 tis., 2024 165,1 tis., 2025 183,4 tis.2021527,1 tis.2022401,6 tis.2023140,0 tis.2024165,1 tis.2025183,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 183,4 tis. € -3,6 tis. €
2024 165,1 tis. € 7,3 tis. €
2023 140,0 tis. € 439 €
2022 401,6 tis. € 4,0 tis. €
2021 527,1 tis. € 16,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie32,8 tis. €
  • Záväzky47,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MERET Slovakia, s.r.o. v konkurze?

MERET Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MERET Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MERET Slovakia, s.r.o. tržby 183,4 tis. €.

Je firma MERET Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MERET Slovakia, s.r.o. vykázala stratu 3,6 tis. €.

Je MERET Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

MERET Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MERET Slovakia, s.r.o. sídli?

MERET Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Mlynárska 3022/11, Košice - mestská časť Juh, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026