MM Invest Košice, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36582239
DIČ: 2021856738
IČ DPH: SK2021856738
Továrenská 8, Košice - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 8, Košice - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 17. 7. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2006
Spisová značka: Sro/15204/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu, dopravy a výroby v rozsahu voľnej živnosti …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MM Invest Košice, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 92 % na 787,5 tis. € a tržby jej klesli o 91 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
787,5 tis. €
Zisk
8,7 mil. €
Celkové výnosy
14,1 mil. €
Aktíva
800,7 tis. €
Vlastné imanie
94 %
Celková zadlženosť
30,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 mil., 2022 30,8 tis., 2023 −309,2 tis., 2024 9,8 mil., 2025 787,5 tis.20212,2 mil.202230,8 tis.2023−309,2 tis.20249,8 mil.2025787,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 13,1 mil., 2022 594,6 tis., 2023 263,3 tis., 2024 37,9 mil., 2025 3,4 mil.202113,1 mil.2022594,6 tis.2023263,3 tis.202437,9 mil.20253,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 13,9 mil., 2022 5,2 mil., 2023 11,3 mil., 2024 42,9 mil., 2025 8,7 mil.202113,9 mil.20225,2 mil.202311,3 mil.202442,9 mil.20258,7 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 601,9 tis., 2022 5,4 tis., 2023 0, 2024 2,5 mil., 2025 179,3 tis.2021601,9 tis.20225,4 tis.2023020242,5 mil.2025179,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € 787,5 tis. €
2024 37,9 mil. € 9,8 mil. €
2023 263,3 tis. € -309,2 tis. €
2022 594,6 tis. € 30,8 tis. €
2021 13,1 mil. € 2,2 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok97,9 tis. €
  • Zásoby8,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky884,9 tis. €
  • Finančné účty4,5 mil. €
  • Časové rozlíšenie253,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie787,5 tis. €
  • Rezervy20,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie37,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MM Invest Košice, s.r.o. v konkurze?

MM Invest Košice, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MM Invest Košice, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MM Invest Košice, s.r.o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma MM Invest Košice, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MM Invest Košice, s.r.o. dosiahla zisk 787,5 tis. €.

Je MM Invest Košice, s.r.o. platiteľom DPH?

MM Invest Košice, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MM Invest Košice, s.r.o. sídli?

MM Invest Košice, s.r.o. má sídlo na adrese Továrenská 8, Košice - mestská časť Staré Mesto, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026