Rybárstvo Zemplín s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36576557
DIČ: 2021785425
IČ DPH: SK2021785425
Kostolné námestie 10, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolné námestie 10, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.20
Dátum vzniku: 19. 2. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2004
Spisová značka: Sro/14599/V
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárstvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho pre…; obchodná činnosť - veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností; služby súvisiace so živočíšnou výrobou okrem veterinárnych …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Samuel Kaš od 27. 2. 2013
    konateľ
  • Júlia Kaš od 18. 2. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rybárstvo Zemplín s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 587 % na 24,2 tis. € a tržby jej klesli o 21 % na 26,2 tis. €.

26,2 tis. €
Tržby
24,2 tis. €
Zisk
168,0 tis. €
Celkové výnosy
280,8 tis. €
Aktíva
213,7 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 376, 2022 −68,2 tis., 2023 27,8 tis., 2024 3,5 tis., 2025 24,2 tis.20213762022−68,2 tis.202327,8 tis.20243,5 tis.202524,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 276,2 tis., 2022 180,5 tis., 2023 255,0 tis., 2024 32,9 tis., 2025 26,2 tis.2021276,2 tis.2022180,5 tis.2023255,0 tis.202432,9 tis.202526,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 26,2 tis. € 24,2 tis. €
2024 32,9 tis. € 3,5 tis. €
2023 255,0 tis. € 27,8 tis. €
2022 180,5 tis. € -68,2 tis. €
2021 276,2 tis. € 376 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok98,5 tis. €
  • Zásoby9,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky96,7 tis. €
  • Finančné účty76,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku797 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov182,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie24,2 tis. €
  • Rezervy188 €
  • Dlhodobé záväzky6,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky47,6 tis. €
  • Bankové úvery3 €
  • Časové rozlíšenie12,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rybárstvo Zemplín s.r.o. v konkurze?

Rybárstvo Zemplín s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rybárstvo Zemplín s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rybárstvo Zemplín s.r.o. tržby 26,2 tis. €.

Je firma Rybárstvo Zemplín s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rybárstvo Zemplín s.r.o. dosiahla zisk 24,2 tis. €.

Je Rybárstvo Zemplín s.r.o. platiteľom DPH?

Rybárstvo Zemplín s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rybárstvo Zemplín s.r.o. sídli?

Rybárstvo Zemplín s.r.o. má sídlo na adrese Kostolné námestie 10, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026