TOP ZDRAVIE, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36576531
DIČ: 2021937082
Pytliacka 197/8, Košice - mestská časť Lorinčík

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pytliacka 197/8, Košice - mestská časť Lorinčík Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 29. 1. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/14597/V
Predmet podnikania (výber): faktoring a forfaiting; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ľudmila Benderová od 15. 6. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP ZDRAVIE, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 193 % na 23,0 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 152,9 tis. €.

152,9 tis. €
Tržby
23,0 tis. €
Zisk
69,3 tis. €
Aktíva
53,4 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,2 tis., 2022 14,7 tis., 2023 11,3 tis., 2024 7,9 tis., 2025 23,0 tis.202118,2 tis.202214,7 tis.202311,3 tis.20247,9 tis.202523,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 110,3 tis., 2022 115,7 tis., 2023 135,3 tis., 2024 142,4 tis., 2025 152,9 tis.2021110,3 tis.2022115,7 tis.2023135,3 tis.2024142,4 tis.2025152,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 152,9 tis. € 23,0 tis. €
2024 142,4 tis. € 7,9 tis. €
2023 135,3 tis. € 11,3 tis. €
2022 115,7 tis. € 14,7 tis. €
2021 110,3 tis. € 18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie53,4 tis. €
  • Záväzky16,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP ZDRAVIE, s.r.o. v konkurze?

TOP ZDRAVIE, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP ZDRAVIE, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP ZDRAVIE, s.r.o. tržby 152,9 tis. €.

Je firma TOP ZDRAVIE, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP ZDRAVIE, s.r.o. dosiahla zisk 23,0 tis. €.

Kde firma TOP ZDRAVIE, s.r.o. sídli?

TOP ZDRAVIE, s.r.o. má sídlo na adrese Pytliacka 197/8, Košice - mestská časť Lorinčík, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026