STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36574899
DIČ: 2021316220
IČ DPH: SK2021316220
Masarykova 57, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Masarykova 57, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 8. 12. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2008
Spisová značka: Sro/14434/V
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien: pozemné stavby: bytové a nebytové budovy inžinierske stavby: dopravné, vodohospod…; uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien; vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miroslav Jevočin od 8. 12. 2003
    konateľspoločník
  • Ing. Vlasta Jenőfiová od 29. 7. 2022
    spoločník
  • Mgr. Oľga Vaľová od 21. 7. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 11,7 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
11,7 tis. €
Strata
2,5 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
913,3 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
12,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,1 tis., 2022 13,4 tis., 2023 10,0 tis., 2024 10,3 tis., 2025 −11,7 tis.202112,1 tis.202213,4 tis.202310,0 tis.202410,3 tis.2025−11,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 2,6 mil., 2023 2,8 mil., 2024 2,8 mil., 2025 2,5 mil.20212,4 mil.20222,6 mil.20232,8 mil.20242,8 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € -11,7 tis. €
2024 2,8 mil. € 10,3 tis. €
2023 2,8 mil. € 10,0 tis. €
2022 2,6 mil. € 13,4 tis. €
2021 2,4 mil. € 12,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok196,5 tis. €
  • Zásoby542,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky135,7 tis. €
  • Finančné účty854,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy777,0 tis. €
  • Fondy zo zisku642 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov140,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-11,7 tis. €
  • Rezervy11,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky795,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o. v konkurze?

STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o. vykázala stratu 11,7 tis. €.

Je STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o. platiteľom DPH?

STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o. sídli?

STAVENA, stavebno-obchodná spoločnosť, spol. s r.o. má sídlo na adrese Masarykova 57, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026