TINA Michalovce s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36573574
DIČ: 2021749983
IČ DPH: SK2021749983
Vybuchanec 1045, Nacina Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vybuchanec 1045, Nacina Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.71
Dátum vzniku: 8. 10. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2019
Spisová značka: Sro/14272/V
Predmet podnikania (výber): výroba pekárenských a cukrárenských výrobkov; predaj na priamu konzumáciu: a, nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a d…; kúpa tovaru na účely ďalšieho predaja /maloobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dana Dankaninová od 8. 2. 2023
    konateľspoločník
  • Mária Mudráková od 8. 10. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TINA Michalovce s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 14 % na 6,4 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 287,8 tis. €.

287,8 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
288,1 tis. €
Celkové výnosy
108,0 tis. €
Aktíva
56,0 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
32,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,2 tis., 2022 15,3 tis., 2023 1,9 tis., 2024 5,6 tis., 2025 6,4 tis.20219,2 tis.202215,3 tis.20231,9 tis.20245,6 tis.20256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 108,0 tis., 2022 157,5 tis., 2023 209,5 tis., 2024 248,9 tis., 2025 287,8 tis.2021108,0 tis.2022157,5 tis.2023209,5 tis.2024248,9 tis.2025287,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 287,8 tis. € 6,4 tis. €
2024 248,9 tis. € 5,6 tis. €
2023 209,5 tis. € 1,9 tis. €
2022 157,5 tis. € 15,3 tis. €
2021 108,0 tis. € 9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok31,2 tis. €
  • Zásoby2,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 tis. €
  • Finančné účty73,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku67 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov42,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,4 tis. €
  • Rezervy2,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky856 €
  • Krátkodobé záväzky48,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TINA Michalovce s.r.o. v konkurze?

TINA Michalovce s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TINA Michalovce s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TINA Michalovce s.r.o. tržby 287,8 tis. €.

Je firma TINA Michalovce s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TINA Michalovce s.r.o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Je TINA Michalovce s.r.o. platiteľom DPH?

TINA Michalovce s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TINA Michalovce s.r.o. sídli?

TINA Michalovce s.r.o. má sídlo na adrese Vybuchanec 1045, Nacina Ves, 072 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026