AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce

Aktívna spoločnosť
IČO: 36572861
DIČ: 2021742536
IČ DPH: SK2021742536
Hrnčiarská 3768/14, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrnčiarská 3768/14, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.61
Dátum vzniku: 25. 8. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 7. 2004
Spisová značka: Sro/14196/V
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárstvo a lesníctvo, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracov…; vnútroštátna nákladná cestná doprava; obchodná činnosť - veľkoobchod a maloobchod v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Bajus od 7. 8. 2019
    konateľ
  • Ing. Vincent Bajus od 25. 8. 2003
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce v roku 2025 zvýšila zisk o 651 % na 153,9 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 771,0 tis. €.

771,0 tis. €
Tržby
153,9 tis. €
Zisk
960,4 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť
53,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 184,9 tis., 2022 227,2 tis., 2023 107,5 tis., 2024 20,5 tis., 2025 153,9 tis.2021184,9 tis.2022227,2 tis.2023107,5 tis.202420,5 tis.2025153,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 653,7 tis., 2022 891,3 tis., 2023 735,9 tis., 2024 625,7 tis., 2025 771,0 tis.2021653,7 tis.2022891,3 tis.2023735,9 tis.2024625,7 tis.2025771,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 771,0 tis. € 153,9 tis. €
2024 625,7 tis. € 20,5 tis. €
2023 735,9 tis. € 107,5 tis. €
2022 891,3 tis. € 227,2 tis. €
2021 653,7 tis. € 184,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok714,3 tis. €
  • Zásoby142,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky176,5 tis. €
  • Finančné účty251,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov891,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie153,9 tis. €
  • Rezervy6,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky146,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky78,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce v konkurze?

AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce tržby 771,0 tis. €.

Je firma AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce dosiahla zisk 153,9 tis. €.

Je AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce platiteľom DPH?

AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce sídli?

AGROTECHNA, s.r.o. Michalovce má sídlo na adrese Hrnčiarská 3768/14, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026