GASTROCHLAD S+S, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36568287
DIČ: 2020043388
IČ DPH: SK2020043388
Južná trieda 125, Košice - mestská časť Juh

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Južná trieda 125, Košice - mestská časť Juh Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.25
Dátum vzniku: 20. 1. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2003
Spisová značka: Sro/13707/V
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným pevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Brutovský, ml. od 1. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Peter Brutovský ml. od 9. 12. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GASTROCHLAD S+S, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 36 % na 14,3 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 560,9 tis. €.

560,9 tis. €
Tržby
14,3 tis. €
Strata
564,5 tis. €
Celkové výnosy
173,8 tis. €
Aktíva
6,4 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
48,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −30,7 tis., 2022 21,9 tis., 2023 17,7 tis., 2024 −22,4 tis., 2025 −14,3 tis.2021−30,7 tis.202221,9 tis.202317,7 tis.2024−22,4 tis.2025−14,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 346,8 tis., 2022 487,8 tis., 2023 765,3 tis., 2024 682,6 tis., 2025 560,9 tis.2021346,8 tis.2022487,8 tis.2023765,3 tis.2024682,6 tis.2025560,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 560,9 tis. € -14,3 tis. €
2024 682,6 tis. € -22,4 tis. €
2023 765,3 tis. € 17,7 tis. €
2022 487,8 tis. € 21,9 tis. €
2021 346,8 tis. € -30,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,0 tis. €
  • Zásoby71,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky41,6 tis. €
  • Finančné účty4,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-14,3 tis. €
  • Rezervy8,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky879 €
  • Krátkodobé záväzky157,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GASTROCHLAD S+S, s.r.o. v konkurze?

GASTROCHLAD S+S, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GASTROCHLAD S+S, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GASTROCHLAD S+S, s.r.o. tržby 560,9 tis. €.

Je firma GASTROCHLAD S+S, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GASTROCHLAD S+S, s.r.o. vykázala stratu 14,3 tis. €.

Je GASTROCHLAD S+S, s.r.o. platiteľom DPH?

GASTROCHLAD S+S, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GASTROCHLAD S+S, s.r.o. sídli?

GASTROCHLAD S+S, s.r.o. má sídlo na adrese Južná trieda 125, Košice - mestská časť Juh, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026