STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36567582
DIČ: 2021932154
IČ DPH: SK2021932154
Tr. A. Hlinku 21, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tr. A. Hlinku 21, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 20. 1. 2005
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/16127/N
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Mesároš od 20. 1. 2005
    konateľspoločník
  • Dušan Čapek od 20. 1. 2005
    konateľspoločník
  • Jozef Sýkora od 20. 1. 2005
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 8,5 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 345,4 tis. €.

345,4 tis. €
Tržby
8,5 tis. €
Zisk
346,0 tis. €
Celkové výnosy
297,8 tis. €
Aktíva
283,3 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
24,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,5 tis., 2022 3,7 tis., 2023 2,3 tis., 2024 7,3 tis., 2025 8,5 tis.20218,5 tis.20223,7 tis.20232,3 tis.20247,3 tis.20258,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 327,6 tis., 2022 318,7 tis., 2023 321,4 tis., 2024 342,1 tis., 2025 345,4 tis.2021327,6 tis.2022318,7 tis.2023321,4 tis.2024342,1 tis.2025345,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 345,4 tis. € 8,5 tis. €
2024 342,1 tis. € 7,3 tis. €
2023 321,4 tis. € 2,3 tis. €
2022 318,7 tis. € 3,7 tis. €
2021 327,6 tis. € 8,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,7 tis. €
  • Zásoby79,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,9 tis. €
  • Finančné účty161,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov262,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,1 tis. €
  • Bankové úvery1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o. v konkurze?

STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o. tržby 345,4 tis. €.

Je firma STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o. dosiahla zisk 8,5 tis. €.

Je STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o. platiteľom DPH?

STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o. sídli?

STEEL COLOR TECHNOLOGY, s.r.o. má sídlo na adrese Tr. A. Hlinku 21, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026