IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36566900
DIČ: 2021924168
IČ DPH: SK2021924168
Imeľ 231, Imeľ

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Imeľ 231, Imeľ Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 28. 12. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/16747/N
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živností; - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živností; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Július Dobosi od 4. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 74 % na 18,6 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 22,4 mil. €.

22,4 mil. €
Tržby
18,6 tis. €
Zisk
22,4 mil. €
Celkové výnosy
5,4 mil. €
Aktíva
383,2 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
0,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,7 tis., 2022 51,2 tis., 2023 76,9 tis., 2024 70,7 tis., 2025 18,6 tis.202151,7 tis.202251,2 tis.202376,9 tis.202470,7 tis.202518,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,0 mil., 2022 16,1 mil., 2023 28,6 mil., 2024 29,2 mil., 2025 22,4 mil.20214,0 mil.202216,1 mil.202328,6 mil.202429,2 mil.202522,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 22,4 mil. € 18,6 tis. €
2024 29,2 mil. € 70,7 tis. €
2023 28,6 mil. € 76,9 tis. €
2022 16,1 mil. € 51,2 tis. €
2021 4,0 mil. € 51,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok300,2 tis. €
  • Zásoby1,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,1 mil. €
  • Finančné účty553,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku689 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov357,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky4,8 mil. €
  • Bankové úvery202,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o. v konkurze?

IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o. tržby 22,4 mil. €.

Je firma IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o. dosiahla zisk 18,6 tis. €.

Je IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o. platiteľom DPH?

IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o. sídli?

IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o. má sídlo na adrese Imeľ 231, Imeľ, 946 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026