WESTMETAL SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36565083
DIČ: 2021895986
IČ DPH: SK2021895986
SNP 53, Šahy

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 53, Šahy Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 21. 10. 2004
Základné imanie: 456,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2004
Spisová značka: Sro/15318/N
Predmet podnikania (výber): povrchové úpravy a zváranie kovov; prenájom strojov a prístrojov; maloobchod v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karel Louwagie od 21. 10. 2004
    konateľspoločník
  • Klaudia Uhor od 3. 9. 2025
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WESTMETAL SK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 320,3 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 2,5 mil. €.

2,5 mil. €
Tržby
320,3 tis. €
Strata
2,5 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
342,8 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
10,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 29,1 tis., 2022 14,1 tis., 2023 −81,4 tis., 2024 38,4 tis., 2025 −320,3 tis.202129,1 tis.202214,1 tis.2023−81,4 tis.202438,4 tis.2025−320,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,6 mil., 2022 4,0 mil., 2023 3,6 mil., 2024 3,0 mil., 2025 2,5 mil.20213,6 mil.20224,0 mil.20233,6 mil.20243,0 mil.20252,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,5 mil. € -320,3 tis. €
2024 3,0 mil. € 38,4 tis. €
2023 3,6 mil. € -81,4 tis. €
2022 4,0 mil. € 14,1 tis. €
2021 3,6 mil. € 29,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Zásoby451,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky216,3 tis. €
  • Finančné účty27,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie456,2 tis. €
  • Fondy zo zisku45,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov161,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-320,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky788,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky777,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WESTMETAL SK, s.r.o. v konkurze?

WESTMETAL SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WESTMETAL SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WESTMETAL SK, s.r.o. tržby 2,5 mil. €.

Je firma WESTMETAL SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WESTMETAL SK, s.r.o. vykázala stratu 320,3 tis. €.

Je WESTMETAL SK, s.r.o. platiteľom DPH?

WESTMETAL SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WESTMETAL SK, s.r.o. sídli?

WESTMETAL SK, s.r.o. má sídlo na adrese SNP 53, Šahy, 936 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026